chancels تاریخ روسیه آمریکا فرانسه

chancels: تاریخ روسیه آمریکا فرانسه کره شمالی کره شمالی خون مصنوعی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اجتماعی سرای ابریشم، راوی داستان انتخاب‌های مهم زنان

فاز دوم کمپین مسئولیت اجتماعی بازار فرش سرای ابریشم با عنوان «می خواهم گزینش کنم، #انتخاب_تو_چیست» در سطح بیلبوردهای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نقش بسته است

سرای ابریشم، راوی داستان انتخاب‌های مهم زنان

سرای ابریشم، راوی داستان گزینش های مهم زنان

عبارات مهم : بازار

فاز دوم کمپین مسئولیت اجتماعی بازار فرش سرای ابریشم با عنوان «می خواهم گزینش کنم، #انتخاب_تو_چیست» در سطح بیلبوردهای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نقش بسته است که در این کمپین، چند تن از زنانی که از آنها کمتر شنیده شده است ولی گزینش های بزرگی در زندگی ارزش داشته اند، از داستان خود می گویند.

این کمپین که از ابتدای بهمن ماه 96 در فاز اول و تیزینگ خود، تنها صورت این زنان را با شعار «می خواهم گزینش کنم» نمایش داده بود، در این فاز اطلاعات بیشتری را در مورد نشانه خود در اختیار مخاطبین قرار می دهد.

مخاطب و مشتری مهم سرای ابریشم بانوان هستند ولی این بازار فرش که در بازار تهران، چهار راه سیروس قرار گرفته هست، به جای اجرای کمپین ها و تبلیغات کلیشه ای و مرسوم تصمیم گرفت تا با یک کمپین مسئولیت اجتماعی بتواند اثری بر جامعه داشته و نقش زنان و گزینش های اثرگذار آنان را بر آینده خود و جامعه برجسته کند.

سرای ابریشم، راوی داستان انتخاب‌های مهم زنان

فاز اول این کمپین باعث تصویر العمل هایی متفاوتی در جامعه شد و جهت بعضی باعث کنجکاوی نشانه این کمپین گردید و از طرفی بعضی به قضاوت در مورد ظاهر و پوشش این زنان پرداختند که با سبک مرسوم تبلیغات در کشور عزیزمان ایران که از صورت افراد مشهور استفاده می شود، تفاوت عمده ای داشت.

در بیلبوردهای تازه سرای ابریشم به نشانه مهم اکران این زنان در این کمپین پرداخته شده است و معرفی شده است اند:
گلرخ بحری، بنیانگذار سایت مهربانه، یکی از زنانی است که در این طرح ها، گزینش مهم و آینده ساز خود را اینگونه تشریح می کند: «انتخاب کرده ام که مهرآفرین باشم» این گزینش اثرگذار او، توانسته به موفقیت بسیاری از پروژه های خیرخواهانه و اجتماعی کمک کند.

اکرم جعفری، بانوی دیگری است که رسالت مهم خود را در زندگی «انتخاب کردم که کارآفرین باشم» بیان می کند. زن جعفری موسس نخستین فروشگاه خاص ی بانوان با نام یاعلی است که توانسته سبک متفاوتی را جهت خرید زنان در کشور عزیزمان ایران رقم بزند.

فاز دوم کمپین مسئولیت اجتماعی بازار فرش سرای ابریشم با عنوان «می خواهم گزینش کنم، #انتخاب_تو_چیست» در سطح بیلبوردهای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نقش بسته است

معصومه عطایی، زن دیگری است که اگرچه قربانی اسیدپاشی بوده ولی بعد از این اتفاق نه تنها از زندگی باز نمانده بلکه با اعتماد به نفس و نشانه گذاری جهت زندگی خود، به سفالگری و آموزش آن مشغول شده است و در این راه بسیار موفق بوده هست. شعار او که بر این بیلبوردهای سرای ابریشم نقش بسته از رسالت او می گوید: «انتخاب کردم که باز نمانم و زندگی کنم. »

روزیتا، زن دیگری است که یک دختر را به فرزندخواندگی قبول کرده و داستان زندگی بسیار جالب و الهام بخشی دارد که در فازهای بعدی کمپین از آن خواهیم شنید. او در این کمپین رسالت خود با عنوان «انتخاب کردم که مادر باشم» را در معرض دید سایر بانوان قرار داده است.

دکتر محمدمهدی روحانی، مدیرعامل بازار فرش سرای ابریشم، در مورد فاز دوم این کمپین می گوید: «اینها بیلبوردهای تبلیغاتی نیستند، اینها داستان هایی الهام بخش در مورد تک تک زنانی است که ممکن است فامیل، دوست یا همسایه ما باشند و در مورد گزینش های مهم و الهام بخش آنها کمتر شنیده شده است هست. اینها نماینده زنانی هستند که با وجود همه پرسشها و مشکلاتشان، تاثیر بزرگی بر رشد و بالندگی کشور ما کشور عزیزمان ایران داشته و دارند ولی انواع کلیشه ها یا باورهای غلط جامعه، نتوانسته آنها را از زندگی و رشد و پیشرفت باز دارد».

روحانی در آخر تاکید کرد: «سرای ابریشم، به عنوان یک کسب و کار که مخاطب آن بانوان هستند، در جهت این کمپین به روش های گوناگون به حمایت از داستان های سایر زنان ادامه خواهد داد و تلاش خواهد کرد به بالندگی و الگوسازی این بانوان کمک کند»

سرای ابریشم، راوی داستان انتخاب‌های مهم زنان

بانوانی که هریک گزینش کوچک ولی اثرگذاری داشته اند، می توانند جهت شرکت در کمپین «می خواهم گزینش کنم #انتخاب_تو_چیست» به بازار فرش سرای ابریشم مراجعه و با نگارش داستان خود، در این کمپین همکاری کنند. سرای ابریشم برآن است که علاوه بر اهدای جوایز خاص به برترین گزینش ها، از گزینش های موثر این زنان جهت ادامه ی مسیر و نیل به هدفشان حمایت کند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات زیاد می توانند به سایت سرای ابریشم به آدرس www.sarayeabrisham.com و یا پیج اینستاگرام آن به آدرس instagram.com/sarayeabrisham مراجعه و یا جهت شرکت در کمپین به بازار فرش سرای ابریشم واقع در بازار، خیابان مصطفی خمینی، نرسیده به چهار راه سیروس مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: بازار | زندگی | انتخاب | ابریشم | داستان | اخبار اجتماعی

سرای ابریشم، راوی داستان انتخاب‌های مهم زنان

سرای ابریشم، راوی داستان انتخاب‌های مهم زنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog