chancels تاریخ روسیه آمریکا فرانسه

chancels: تاریخ روسیه آمریکا فرانسه کره شمالی کره شمالی خون مصنوعی انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز ورزشی نشست خبرى هفته دوم ليگ جهانى واليبال برگزار شد

نشست خبرى سرمربيان دومين هفته مسابقه هاى ليگ جهانى ٢٠١٧ واليبال با حضور سرمربيان كشورهاى ايران، آرژانتين، بلژيك و صربستان برگزار شد.

نشست خبرى هفته دوم ليگ جهانى واليبال برگزار شد

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، نشست خبرى هفته دوم ليگ جهانى واليبال ٢٠١٧ كه به ميزبانى ايران برگزار مى شود، از ساعت ١٤ امروز در سالن نشست خبرى سالن ١٢ هزارنفرى آزادى برگزار شد،

عبارات مهم : ایران
خولیو ولاسکو در اين نشست خبرى ، اظهار داشت: خوشحالم که دوباره به کشور عزیزمان ایران آمدم. کار مشکل در پیش داریم. بعضی بازیکنان را به علت مصدومیت در اختیار نداریم.

در ادامه ایگور کولاکوویچ اظهار داشت: خوشحالم جهت نخستین بار به عنوان میزبان برابر تماشاگران کشور عزیزمان ایران بازی کنیم. امیدواریم عملکرد خوبی داشته باشیم.

ويتان هينين، سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک هم در اين نشست خبرى، گفت: قبلا به کشور عزیزمان ایران آمده بودم و می دانم جو هیجان انگیزی در اینجا برقرار هست.
وى در خصوصاتفاق تروریستی که روز گذشته در کشور عزیزمان ایران رخ داد ، گفت: امیدوارم محیط های ورزشی از این اتفاق ها دور باشد. من باید اعتقاد داشته باشم که پیروز می شوم.

نیکولاى گربيج، ،سرمربی تیم ملی صربستان با اشاره به این که سطح والیبال در دنیا نزدیک به هم شده است است اظهار داشت: ما می خواهیم با تمرکز اوج بازی کنیم تا سطح بالای والیبال را انجام دهیم. راجع به المپیک هم باید بگویم امیدوارم بتوانیم به عنوان نخستین تیم به المپیک افزایش کنیم.

خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین در نشست خبری قبل از مسابقه های اظهار کرد: من خیلی خوشحالم که دوباره به کشور عزیزمان ایران آمده ام. در گروه مشکل قرار گرفته ایم. بعد از المپیک از بعضی بازیکنان با تجربه چشم پوشی کرده ام و به جوانان بازی می دهم. امیدوارم در این گروه مشکل که قرار گرفته ایم بتوانیم برابر بلژیک کشور عزیزمان ایران و صربستان به خوبی بازیکنان متن را محک بزنیم.

انتهاى پيام/

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | المپیک | والیبال | بازیکنان | سرمربی تیم ملی | تیم ملی والیبال | تیم ملی والیبال آرژانتین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog